Harriet Sundström

Harriet Sundström
Harriet Sundström
Harriet Sundström
Harriet Sundström

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRIET SUNDSTRÖM (1872-1961): Clydesdale, signerad H. S-m, olja på duk, ca 45x56 cm

349746

2015-12-18