M Pyk Stockholm
2015-12-20
349786
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm, oramad