M Pyk Stockholm

M Pyk Stockholm
M Pyk Stockholm

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm, oramad

349786

2015-12-20