Lasse Åberg 2 st
2015-12-20
349792
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 cm vardera (bladstorlek), oramade