Soffor och soffbord palisander
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFOR, 2 st, SOFFBORD, 1960/70-tal, riopalisander, lösa plymåer klädda i svart läder, sofforna med ribbade rygg- och armstöd, 2-sits respektive 3-sits, soffornas längd ca 140 resp 200 cm soffbordets höjd ca 50, 65 x 45 cm
CITES-intyg utfärdat av Jordbruksverket medföljer
Bruksslitage
349814
2015-12-19