Soffor och soffbord palisander

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFOR, 2 st, SOFFBORD, 1960/70-tal, riopalisander, lösa plymåer klädda i svart läder, sofforna med ribbade rygg- och armstöd, 2-sits respektive 3-sits, soffornas längd ca 140 resp 200 cm soffbordets höjd ca 50, 65 x 45 cm

CITES-intyg utfärdat av Jordbruksverket medföljer

Bruksslitage

349814

2015-12-19