Soffbord med stenskiva

Soffbord med stenskiva
Soffbord med stenskiva
Soffbord med stenskiva
Soffbord med stenskiva
Soffbord med stenskiva
Soffbord med stenskiva

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD med stenskiva, 1960-tal, mahognyfanér, höjd ca 54, 86x86 cm

Slitage

349820

2015-12-19