Soffbord med stenskiva
2015-12-19
349820
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD med stenskiva, 1960-tal, mahognyfanér, höjd ca 54, 86x86 cm
Slitage