The Beatles Poster 196-tal

The Beatles Poster 196-tal
The Beatles Poster 196-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

FILMAFFISCH, The Beatles, "HELP"/ "HJÄLP!", Bok-lito AB Boås 1965 Sverige, stämpelnumrerad 136, 99x69 cm

349825

2015-12-21