Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FINN JUHL, dagbädd, "Diplomat", France and Søn, Danmark, 1950-60-tal, jakaranda, stoppad sits och rygg klädd i blå textil, märkt France and Søn, höjd 70, längd 190 cm
Smärre slitage
349844
2016-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här