Finn Juhl dagbädd

Finn Juhl dagbädd
Finn Juhl dagbädd

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FINN JUHL, dagbädd, "Diplomat", France and Søn, Danmark, 1950-60-tal, jakaranda, stoppad sits och rygg klädd i blå textil, märkt France and Søn, höjd 70, längd 190 cm

Smärre slitage

349844

2016-01-10