Mark Hampson pastell

Mark Hampson pastell
Mark Hampson pastell
Mark Hampson pastell
Mark Hampson pastell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARK HAMPSON (England, född 1968), "Man Apes Monkey´s Man", signerad och daterad 1995 på baksidan, pastell på papper, 65x101 cm

349879

2015-12-19