Renato Volpini collage
Vollendet
2015-12-19
349880
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
RENATO VOLPINI (Italien, född 1934), Komposition, signerad och daterad på baksidan Renato Volpini 1973, betitlad "Lago M???", collage, 59x44,5 cm, monterad i aluminiumram med dubbelsidigt plexiglas, totalmått 75x60,5 cm