Renato Volpini collage

Renato Volpini collage
Renato Volpini collage

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RENATO VOLPINI (Italien, född 1934), Komposition, signerad och daterad på baksidan Renato Volpini 1973, betitlad "Lago M???", collage, 59x44,5 cm, monterad i aluminiumram med dubbelsidigt plexiglas, totalmått 75x60,5 cm

349880

2015-12-19