Renato volpini multipel

Renato volpini multipel
Renato volpini multipel
Renato volpini multipel
Renato volpini multipel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RENATO VOLPINI (Italien, född 1934), Komposition, multipel, signerad och numrerad på baksidan av ramen Renato Volpini, 1/50, BIS, screentryck på plast monterad i aluminiumram med plexifront, totalmått 50,5x70,5 cm

349881

2015-12-19