Renato volpini multipel
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RENATO VOLPINI (Italien, född 1934), Komposition, multipel, signerad och numrerad på baksidan av ramen Renato Volpini, 1/50, BIS, screentryck på plast monterad i aluminiumram med plexifront, totalmått 50,5x70,5 cm
349881
2015-12-19