Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005), Passe temps, multipel, signerad och numrerad Arman 72/150, urdelar på plexi samt album med litografier i plexibox, 40x40 cm
349882
2015-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här