Arman multipel

Arman multipel
Arman multipel
Arman multipel
Arman multipel
Arman multipel
Arman multipel
Arman multipel
Arman multipel

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005), Passe temps, multipel, signerad och numrerad Arman 72/150, urdelar på plexi samt album med litografier i plexibox, 40x40 cm

349882

2015-12-19