Servisdelar Spisa Ribb

Servisdelar Spisa Ribb
Servisdelar Spisa Ribb
Servisdelar Spisa Ribb
Servisdelar Spisa Ribb
Servisdelar Spisa Ribb
Servisdelar Spisa Ribb

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, servisdr, 12 dlr, "Spisa Ribb", bestående av: tekopp på fat,11 kaffekoppar på fat,
kaffekopp med lagat öra samt 4 extra kaffefat (varav ett med nagg) medföljer
ÖVRIGT: Inköpt under 1950-talet

Smärre bruksslitage

349893

2015-12-19