Figurgrupp 1900-talets början

Figurgrupp 1900-talets början
Figurgrupp 1900-talets början
Figurgrupp 1900-talets början
Figurgrupp 1900-talets början
Figurgrupp 1900-talets början
Figurgrupp 1900-talets början
Figurgrupp 1900-talets början
Figurgrupp 1900-talets början
Figurgrupp 1900-talets början
Figurgrupp 1900-talets början

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURGRUPP, 1900-talets början, parian, sockel av sten samt beålat trä, längd ca 30 cm

Mindre skador, bortfall

349902

2015-12-19