Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FIGURGRUPP, 1900-talets början, parian, sockel av sten samt beålat trä, längd ca 30 cm
Mindre skador, bortfall
349902
2015-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här