Skrin

Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, 1900-talets början, metall, delvis förgylld, höjd 7,5, bredd 20, djup 13,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

bruksslitage

349940

2015-12-28