Bricka

Bricka
Bricka
Bricka
Bricka

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKA, 1800-tal, plåt, landskapsmotiv, dekor mot svart botten, 28x36 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

färgbortfall, slitage

349943

2015-12-28