Kopp med fat

Kopp med fat
Kopp med fat
Kopp med fat
Kopp med fat
Kopp med fat
Kopp med fat
Kopp med fat
Kopp med fat
Kopp med fat
Kopp med fat

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOPP MED FAT, Kina, 1700-tal, porslin, enligt uppgift familjen Thams vapen, koppens höjd 7,5 cm, fatets diameter 14,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Nagg, spricka

349952

2015-12-28