John Noel Smith - akvarell

John Noel Smith - akvarell
John Noel Smith - akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952):"Secondly in the story of...", signerad och daterad J Smith -88, akvarell på papper, 61x44 cm

349969

2016-02-04