Servis porslin
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVIS, 90 dlr, porslin, Tettau, gulddekor, bestående av: 47 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, terrin med lock, 5 uppläggningsfat, 2 karotter, 10 kaffekoppar med fat, kanna
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Enstaka nagg, smärre slitage
349971
2015-12-28