Gunnar von Gegerfelt oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR VON GEGERFELT (född 1926): Stilleben, signerad G v Gegerfelt, olja på duk, ca 43x53 cm

349980

2015-12-19