Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-tal, 3-armad, stomme i mässing, höjd höjd ca 145 cm

Slitage

349996

2015-12-19