Ragnar von Holten 1970 Surrealism
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SURREALISM, RAGNAR VON HOLTEN, utställningsaffisch , Surrealism?, för Surrealistutställningen i Sverige 1970 av Erling Ericsson och Ragnar von Holten, relief, 96x68 cm
Uppklistrad, repor, skador
350015
2015-12-19