Ragnar von Holten 1970 Surrealism

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SURREALISM, RAGNAR VON HOLTEN, utställningsaffisch , Surrealism?, för Surrealistutställningen i Sverige 1970 av Erling Ericsson och Ragnar von Holten, relief, 96x68 cm

Uppklistrad, repor, skador

350015

2015-12-19