Brita Molin Självporträtt

Brita Molin Självporträtt
Brita Molin Självporträtt
Brita Molin Självporträtt
Brita Molin Självporträtt
Brita Molin Självporträtt
Brita Molin Självporträtt

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITA MOLIN (1919-2008): "Självporträtt", monogramsignerad, olja på duk, 68x50 cm

Smärre färgbortfall

350023

2015-12-22