Å Eriksson oljemålning
2015-12-20
350027
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
Å ERIKSSON (1900-tal): Komposition med träd, signerad och daterad -98, olja på duk, ca 64x53 cm