Bord 1800-tal

Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

BORD, 1800-talets andra kvartal, fanér i rosenträ, delvis förgylld dekor, rund skiva på centralben med tre tassfötter, diameter ca 105, höjd ca 71 cm

Skiva med lagad spricka, senare förgyllning

350031

2015-12-20