Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
BORD, 1800-talets andra kvartal, fanér i rosenträ, delvis förgylld dekor, rund skiva på centralben med tre tassfötter, diameter ca 105, höjd ca 71 cm
Skiva med lagad spricka, senare förgyllning
350031
2015-12-20