John Arsenius Rastande husarer

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOHN ARSENIUS (1818-1903): Rastande husarregemente, signerad och daterad I. Arsenius 1875, olja på duk, 55 x 84 cm

350040

2016-01-22