Klubbat för:
2 800 SEK
4 000 SEK
SOFFA, 1900-talets första hälft, chesterfieldmodell, djuphäftad klädsel i skinn, höjd ca 83, 225x80, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, skador
350044
2015-12-20