Curt Burström
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CURT BURSTRÖM (1920-1964): (2) "Oval" samt Vertikaler/Horisontaler, signerade och daterade Burström -55-56 resp 53, etsningar, 24,5x17,5 resp 24x29,5 cm, 1 oramad samt 1 ramad
Gulnder, mindre kantveck
350046
2015-12-22