Curt Burström

Curt Burström
Curt Burström
Curt Burström
Curt Burström

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT BURSTRÖM (1920-1964): (2) "Oval" samt Vertikaler/Horisontaler, signerade och daterade Burström -55-56 resp 53, etsningar, 24,5x17,5 resp 24x29,5 cm, 1 oramad samt 1 ramad

Gulnder, mindre kantveck

350046

2015-12-22