Bellmanstolar

Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 3 st, bellmanstolar, 1800-tal, bemålade, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

350053

2015-12-20