Randi Fischer akvarell

Randi Fischer akvarell
Randi Fischer akvarell
Randi Fischer akvarell
Randi Fischer akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RANDI FISCHER (1920-1997): Karusellen, signerad och daterad Randi Fischer -47, akvarell, 9,5 x 9,5 cm

350054

2015-12-20