Randi Fischer träsnitt

Randi Fischer träsnitt
Randi Fischer träsnitt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RANDI FISCHER (född 1920-1997), signerad, daterad och numrerad Randi Fisher 1950 4/11, träsnitt, 32,5 x 31 cm

350056

2015-12-20