Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERGE POLIAKOFF (Frankrike, 1900-1969): Musée National dárt Moderne 1970, signerad i trycket, Ch. Sorlier grav lith. Mourlot imp, 66x42 cm, oramad
Kantslitage/kantskador
350069
2015-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här