Serge Poliakoff Sorlier

Serge Poliakoff Sorlier
Serge Poliakoff Sorlier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERGE POLIAKOFF (Frankrike, 1900-1969): Musée National dárt Moderne 1970, signerad i trycket, Ch. Sorlier grav lith. Mourlot imp, 66x42 cm, oramad

Kantslitage/kantskador

350069

2015-12-20