Andreas Wargenbrant 1/10

Andreas Wargenbrant 1/10
Andreas Wargenbrant 1/10
Andreas Wargenbrant 1/10
Andreas Wargenbrant 1/10
Andreas Wargenbrant 1/10
Andreas Wargenbrant 1/10
Andreas Wargenbrant 1/10
Andreas Wargenbrant 1/10
Andreas Wargenbrant 1/10
Andreas Wargenbrant 1/10
Andreas Wargenbrant 1/10
Andreas Wargenbrant 1/10
Andreas Wargenbrant 1/10
Andreas Wargenbrant 1/10
Andreas Wargenbrant 1/10
Andreas Wargenbrant 1/10

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), skulptur, "The winner takes it all", tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), grönpatinerad brons, skyltmärkt och numrerad 1/10, ca 105 x 105 cm

Ytslitage (repor)

350071

2015-12-20