Andreas Wargenbrant 1/10
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), skulptur, "The winner takes it all", tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), grönpatinerad brons, skyltmärkt och numrerad 1/10, ca 105 x 105 cm
Ytslitage (repor)
350071
2015-12-20