Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VIKSKÄRM, orientalisk, 1900-tal, dekor av växtlighet, höjd ca 184, total längd 40x4 cm
Färgbortfall, skador
350082
2015-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här