Muggar Mumin

Muggar Mumin
Muggar Mumin
Muggar Mumin
Muggar Mumin
Muggar Mumin
Muggar Mumin

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

ARABIA, Muminmuggar, 3 st, porslin, bestående av: "Mumintrollen målar" 1990-96, "Muminmamman" 1990-96, "Serieteckning" 1990-92, decor Tove Janson/Tove Slotte

Brukslitage, smärre nagg

350087

2015-12-20