Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
ARABIA, Muminmuggar, 3 st, porslin, bestående av: "Mumintrollen målar" 1990-96, "Muminmamman" 1990-96, "Serieteckning" 1990-92, decor Tove Janson/Tove Slotte
Brukslitage, smärre nagg
350087
2015-12-20