Muggar Mumin

Muggar Mumin
Muggar Mumin
Muggar Mumin
Muggar Mumin
Muggar Mumin
Muggar Mumin

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARABIA, Muminmuggar, 2 st, porslin, bestående av "Muminpappa" 1991-99, "Lilla My" 1991-96, dekor Tove Janson/ C Moberg

Brukslitage, smärre nagg

350090

2015-12-20