Dekorativa allmogeföremål Birgit Norén

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUFFARARBETEN, 3 st, FORMAR, 3 st, PORTÖRER, 2 st, ASK, med lock, LUCIAKRONA, JULGRANSLJUSHÅLLARE, 1800-tal, plåt, KRÄFTKNIVAR, 1900-tal, rostfritt stål

Brukslitage

350102

2015-12-20