Ilon Wikland färglitografi

Ilon Wikland färglitografi
Ilon Wikland färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

ILON WIKLAND (född 1930): "Fågelträdet", signerad och numrerad Ilon Wikland 129/310, färglitografi, bildyta 37x48 cm

Mycket god kondition, ej undersökt innanför ramen

350104

2016-01-16