Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
ILON WIKLAND (född 1930): "Fågelträdet", signerad och numrerad Ilon Wikland 129/310, färglitografi, bildyta 37x48 cm
Mycket god kondition, ej undersökt innanför ramen
350104
2016-01-16