Ytterfoder cloisonné

Ytterfoder cloisonné
Ytterfoder cloisonné
Ytterfoder cloisonné
Ytterfoder cloisonné
Ytterfoder cloisonné
Ytterfoder cloisonné

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, cloisonné, Kina, 1800/1900-tal, rikt dekorerat med motiv av blommor och luckobringande tecken, höjd ca 9,5, 13,5x13,5 cm

Slitage

350111

2015-12-20