Byrå rokokostil
2015-12-20
350126
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 78, 77 x 43 cm
Bruksslitage