Skål Höganäs

Skål Höganäs
Skål Höganäs
Skål Höganäs
Skål Höganäs
Skål Höganäs
Skål Höganäs

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

K.R. SVENSON (1891-1946), skål, stengods, grön glasyr med reliefdekor, signerad och daterad KS Höganäs 1960, diameter ca 26, höjd ca 15 cm

350136

2015-12-20