Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PER-ÅKE PERSSON (född 1950), C-print, "Liberty woman", signerad, daterad och numrerad Per-Åke Persson, 6/10, New York, 2009, ramad bakom plexiglas, motivmått 42x55 cm
350154
2015-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här