Japanskt träsnitt

Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

UTAGAWA KUNISADA (1786-1864): 2 blad ur Chushingura signerade Baichoro Kunisada ga, 1 träsnitt ur "Fifty-four Chapters of the False Genji" signerat Oju Kochoro Kunisada hitsu

Uppfodrade på papper, skador

350155

2015-12-27