Sidebord 1960-tal teak

Sidebord 1960-tal teak
Sidebord 1960-tal teak
Sidebord 1960-tal teak
Sidebord 1960-tal teak
Sidebord 1960-tal teak
Sidebord 1960-tal teak
Sidebord 1960-tal teak
Sidebord 1960-tal teak
Sidebord 1960-tal teak
Sidebord 1960-tal teak
Sidebord 1960-tal teak
Sidebord 1960-tal teak

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, fanerad i teak, skåp med hyllinredning, lådor, höjd 83, 183 x 47 cm, nycklar finns

Bruksslitage, bakstycke med mindre kabel hål

350162

2015-12-20