Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, fanerad i teak, skåp med hyllinredning, lådor, höjd 83, 183 x 47 cm, nycklar finns
Bruksslitage, bakstycke med mindre kabel hål
350162
2015-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här