Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HARALD WIBERG (1908-1986): Älgpar, signerad och daterad Harald Wiberg 1958, tush, ca 17x33 cm
Med dedikation
350191
2015-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här